Odkurzacze centralne - Eliss

Odkurzacze centralne - Eliss Oferujemy produkty znanych i cenionych marek jak Beam Electrolux, Husky czy CycloVac. Zapewniamy fachową pomoc oraz konkurencyjne ceny na południu Polski.

Specjalizujemy się w montażu odkurzaczy centralnych w południowym regionie Polski. Dla każdej instalacji udzielamy 25-letniej gwarancji i oferujemy bezpłatny dojazd do klienta.

Realizujemy instalacje odkurzaczy centralnych na Górnym Śląsku, w Opolskiem oraz Małopolsce. W cenę wliczone jest doradztwo, projekt oraz dojazd. Montaż systemu odkurzacza z pełnym sterowaniem manualnym kosztuje od 180zł za punkt ssawny, przy użyciu materiałów najlepszej jakości od Beam. Posiadamy licencję Vaculane Canada. Czas montażu zależy od wielkości budynku: od 1 dnia dla domów jedno i dwukondygnacyjnych do 2 dni dla większych obiektów. Posiadamy w ofercie jednostki centralne BEAM, CYCLOVAC i inne niezbędne elementy do profesjonalnej instalacji, dostępne od ręki. Wykorzystujemy rury od sprawdzonych producentów, które są odporne na utlenianie. U nas możesz znaleźć pełną ofertę produktów BEAM ELECTROLUX LEOVAC HUSKY CYCLOVAC w atrakcyjnych cenach.

Szczegóły strony https://eliss.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://eliss.net.pl:

Odkurzacze centralne - Eliss

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1 Odwiedziny bing 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: