Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku

Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku Chyba nie wszyscy wiedzą ale kampania „przekaż 1% podatku to nic nie kosztuje! ” odbywa się od wielu lat co roku w zimowym okresie na przełomie lutego i kwietnia. Każdy kto przekaże swój jeden procent podatku staje się darczyńcom i może być z tego dumny. Będąc tym który pomaga możesz dołączyć do grona wspierających polub fanpage @miopatia. mitochondrialna i obserwuj co u mnie słychać. Będąc mieszkańcem śląskiego miasta dołącz do akcji „Zostaw swój jeden procent w Zabrzu”. Zbiórka jest ogólnopolska więc i Ty możesz wesprzeć mój cel. Zawsze pamiętając o tym aby dokładnie i wyraźnie wpisać moje dane subkonta fundacji AVALON.
  • KRS: 0000270809
  • cel szczegółowy: Koniew, 4907
  • wyliczona kwota jaką przekazujesz
To trzy rubryki jakie musisz wypełnić w deklaracji podatkowej. Po ich wypełnieniu Twoja kwota trafi na moje subkonto na przełomie października/listopada wtedy będę mógł już „uruchomić” zebrane środki ze zbiórki jednego procenta. Możesz też uruchomić rządową stronę e-deklaracje i tam dopisując moje daje zatwierdzić zeznanie. Dla tych co rozliczają się wspólnie polecam aplikację e-pit dostępną na mojej stronie gdzie daje mojego subkonta wczytają się automatycznie. Ale to nie koniec, poza jednym procentem podatku są inne możliwe formy wsparcia:
  • kupuj w sklepach online przez cały rok z aplikacją fani-mani
  • sprzedawaj co chcesz na allegro charytatywnie wskazując mój cel
  • wysyłając płatnego SMS’a wpisując również moje dane
Każda forma pomocy to duże wsparcie dla mnie i motywacja do szukania nowych metod i prób spowalniania postępu choroby mitochondrialnej. Dobre jakościowo suplementy kosztują kilka razy więcej niż zwykłe dostępne w aptece ale warto bo efekty są. Przekazując 1% podatku pomagasz mi też finansować rehabilitację neurologiczną która musi być systematyczna i przebiegać długoterminowo.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na mojej stronie www. miopatia. pl

Szczegóły strony www.miopatia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.miopatia.pl:

Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: