Strony związane z hasłem 'praca':

Sortuj po:

 • Oferty pracy dla elektryka »

  Każdy z nas szuka zawodu, w którym nie jedynie będzie czuł się dobrze, ale również który zapewni mu prace z odpowiednimi zarobkami. Powoduje to, iż niezwykle często w tejże samej chwili sporo młodych osób podąża w tym samym kierunku, gdyż w określonej chwili na rynku pracy potrzebne są osoby z konkretnymi umiejętnościami. Niestety, lecz niezwykle powszechnie skutkuje to tym, iż część z nich nie otrzyma upragnionej posady. Podobnie jest także z osobami, która wykonują pracę elektryka. Czasami bardzo trudno odnaleźć stałą prace w odpowiedniej, pewniej firmie, czy nawet indywidualne zlecenie. Postanowiliśmy pomóc. Na naszym serwisie mieszczą się oferty pracy dla elektryka oraz dana osoba sama może również dodać ofertę swoich usług. Dzięki temu nie samemu można wyszukiwać pracy, ale może i pracodawca, bądź zleceniodawca sam nas odkryje i skontaktuje się z nami. Zapraszamy do zaglądania na nasz serwis wszystkie osoby, jakie interesuje praca elektryka za granicą, praca elektryk w Bydgoszczy, bądź też w którymkolwiek innym mieście w Polsce.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Finansowych »

  Katalog Stron Finansowych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: gospodarka, biznes, handel, fundusze, podatki, ekonomia, praca, marketing czy bankowość. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia bradford »

  Znalezienie wymarzonej pracy poza granicami kraju nie zawsze jest takie proste oraz szybkie, na jakie może to wyglądać. Jeżeli zagranicę wybieramy się na chybił-trafił, nie posiadając zorganizowanej już przez człowieka dobrej pracy, to możemy spotkać się ze poważnymi kłopotami ze znalezieniem zatrudnienia. Jak można się łatwo domyślić, niezwykle wiele w niniejszej sprawie zależy od posiadanych przez nas kwalifikacji zawodowych i od poziomu znajomości języka obcego, gdyż to otwiera bardzo dużo drzwi. W poprzednich latach jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków szukających dobrych zarobków miejsc była Wielka Brytania, ponieważ aktualnie najwięcej ludzi w jakimkolwiek stopniu posługuje się językiem angielskim. Dla osób, jakie mieszkają albo będą przebywać w stronach Leeds czy Bradford, przygotowaliśmy specjalny serwis ogłoszeniowy. Znajdziesz go nawet wpisując w wyszukiwarkę hasło [http://ogloszenia. leedsbradford. pl]ogloszenia bradford[/url]. To znakomite miejsce, jeżeli poszukujesz pracy czy chcesz coś kupić lub sprzedać, a nawet kogoś zatrudnić. Skorzystaj z tego doskonałego narzędzia, które daje ci internet. Nie odkładaj, aż przepadną doskonałe okazje.

  Data dodania: 08 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca opiekunki w Niemczech - WORKNOW »

  WORKNOW zajmuje się całościową organizacją pracy w Niemczech w zawodzie opiekuna lub opiekunki osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Ofertę zatrudnienia kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które interesują się legalnym zatrudnieniem w Niemczech. Dysponujemy ofertami pracy w Bawari: Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt. Do współpracy zapraszamy także zainteresowanych panów, dla których też mamy propozycje zatrudnienia.

  Od poszukujących pracy jako opiekunka osób starszych oczekujemy znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy),
  znajomości zagadnień opieki nad osobami starszymi,

  a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w opiece.


  Dobrymi cechami charakteru opiekuna osób starszych jest empatia i zrozumienie innych.

  Mile widziane jest również:
  - prawo jazdy,
  - listy polecających z innych miejsc pracy
  - dokumenty potwierdzające ukończenie kursów.

  Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie - kontrakt,
  podatek w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,

  zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
  zapewnione ubezpieczenie w AOK w Niemczech - okres składkowy wliczany do emerytury,

  wypłata minimum 1200 € netto miesięcznie (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji),
  dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem, stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki i również osobom znającym bardzo dobrze język niemiecki i posiadającycm wysokie kwalifikacje stawka ustalana jest indywidualnie,

  prowadzący działalność gospodarczą / posiadający Gewerbę - oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Zapraszamy do współpracy z Nami.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji »

  Jako małe dzieci mieliśmy masę pomysłów na swoją przyszłość. Jedni mówili, że zostaną lekarzami, a drudzy, że będą strażakami. Byli też i tacy, którzy chcieli rozpocząć pracę w policji. Przez resztę edukacji w różnych szkołach pomysł ten nie zmienił się. Po ukończeniu szkoły średniej nadszedł ten czas. Część z was poszła na swoje studia prawnicze czy medyczne. A tobie dalej marzyła się praca w policji. Dziś możesz spełnić swoje marzenie i trafić do upragnionego miejsca pracy. Musisz tylko zdać testy do policji. Praca w policji skierowana jest do osób ambitnych, z pasją. Odpowiadanie za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju to duża odpowiedzialność. Komendant Główny policji zaprasza do współpracy. Aby pozytywnie przejść rekrutację musisz spełniać kilka warunków. Po pierwsze posiadać polskie obywatelstwo, po drugie mieć nieposzlakowaną opinie, możesz w pełni korzystać ze swoich praw publicznych oraz posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną. Postępowanie kwalifikacyjne składa się z kilku etapów. Poczynając od testu wiedzy, do którego możesz przygotować się z bazy pytań zamieszczonej na naszej stronie internetowej poprzez test sprawności fizycznej, a kończąc na badaniach psychologicznych, które określają twoje predyspozycje osobowościowe i intelektualne. Badania psychologiczne przeprowadzane są metodą Multiselect i składają się na nie trzy rzeczy: badanie w formie komputerowego testu, wywiad z psychologiem oraz podsumowanie badań i rozmowy. Jeżeli wszystkie testy przejdziesz pozytywnie to zostaniesz oddelegowany na ok. 5, 5 miesiąca na szkolenie zawodowe, które odbywa się w jednej z policyjnych szkół. Nie czekaj i zamów testy z naszej strony już dziś. 100% zdawalności potwierdzone opiniami. W razie jakichkolwiek niejasności, pytań prosimy kierować się do Pana Jarosława Sokołowskiego - specjalisty od rekrutacji do Policji, który służy radą i wsparciem. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pieniądze »

  Wiele osób marzy o tym, aby zmienić własne życie. Chcą uruchomić własny biznes, żeby działać na indywidualne konto. Większość z nas ma prace, zatem posiada miesięczny stały dochód, ale co z tegoż, gdy nie otrzymujemy podwyżki i bez względu, co byśmy robili, nie jesteśmy doceniani w żaden sposób. Sporo osób, jednakże zastawia się co robić, jaki plan na biznes możne przynieść takie przychody, żeby bez kłopotu utrzymać rodzinę, lecz innym natomiast brakuje odwagi, by wykonać takowy krok. Rozmyślając trzeba wziąć pod rozwagę to, w jakich czasach żyjemy. Dzisiaj właściwie wszystko dzieje się przez internet. W sieci robimy zakupy, rozmawiamy z przyjaciółmi, uczymy się i zarabiamy. Zatem, na pewno dobrym planem będzie biznes internetowy, lecz należny pamiętać, że nim się za niego weźmiemy, trzeba się do tego dobrze przygotować. Na początku może nie być to proste, lecz z czasem, jak już wszystko zrozumiesz, poznasz tajniki sprzedaży i tym podobne, sam zobaczysz, iż to była idealna decyzja, kiedy Twoja ciężka praca zacznie przynosić niezwykłe efekty.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Legalna praca w Niemczech »

  W obecnych czasach coraz więcej młodych osób zamierza wyruszyć za granice w celu poszukiwania pracy. Niewątpliwie, zdarzają się także osoby w późniejszym wieku, które poprzez własny wiek mogą mieć kłopot w Naszym kraju z nową pracą. Niestety, jednak powszechnie się słyszy o tym, że nasi rodacy, którzy wyjechali, jak to się powtarza "za chlebem" pozostali wykorzystani i wrócili z niczym. Jest toż niezwykle częste w tych sytuacjach, gdy zgadzamy się na pracę, bez legalnej umowy. Jednak, nie musicie się już o toż martwić. Jeżeli wyszukujecie w internecie praca za granica, motywujemy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Stworzyliśmy ją właśnie dla takich osób, które poszukują legalnej pracy w Niemczech i nie wyłącznie. Możecie być przekonani, że jeżeli skorzystacie na przykład z oferty pracy dla opiekunek zlokalizowanej na naszej witrynie, nie będziecie musieli się bać, że nie otrzymacie należnej Wam zapłaty. Praca stanie się radością, a nie stresem. Motywujemy do regularnego przeglądania ofert, jakie są na bieżąco dodawane.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ewrześnia - Darmowe Ogłoszenia Lokalne »

  Ewrześnia darmowe zamieszczanie ogłoszeń z Wrześni i okolic. Pierwszy na rynku lokalnym portal ogłoszeniowy skupiający ogłoszenia tylko z Wrześni i innych miast w wielkopolsce. Możliwość darmowego wystawienia ogłoszeń na 7 dni w różnych kategoriach z możliwością darmowego przedłużania i odpłatnego wyróżniania. Dodaj za darmo swoje ogłoszenie w kategoriach motoryzacja, nieruchomości, praca, usługi i inne

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zawsze aktualne oferty pracy »

  Chcesz pracować za granicą, a nie wiesz jak znaleźć ofertę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania? Work Service Express to agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej oferująca najlepsze oferty zatrudnienia w wielu popularnych krajach europejskich. Praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii, czy praca w Islandii to najpopularniejsze z naszych ofert, które proponujemy naszym klientom poszukującym pracy za granicą. Zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują najlepsze warunki zatrudnienia oraz wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie - praca w domu »

  Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę to zarabianie w internecie może być bardzo dochodowe. Można to robić na wiele różnych sposobów. Na stronie poznasz metody zarówno dla osób bez doświadczenia w tej dziedzinie jak i takich, które miały z tym już do czynienia. Jedną z takich prostszych sposobów jest bez wątpienia wypełnianie płatnych ankiet. Równie ciekawe mogą okazać się dla niektórych programy partnerskie. Pozwalają one zarobić naprawdę niemałe kwoty przy odpowiednim zaangażowaniu. W witrynie zaprezentowane zostały również inne metody pracy w domu, które nie zostały tutaj wymienione.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca na Śląsku, praca po studiach. »

  Różnorodne oferty pracy znaleźć można w Internecie. Może to być praca z francuskim, praca dla absolwentów lub praca po studiach. A także na obszarze różnych miejscowości: praca w Krakowie, który jest pięknym historycznym miastem i miastem wielu uczelni. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego i Polski. Można szukać zatrudnienia w różnych miastach i województwach. Jeżeli ciekawi was praca na Śląsku, a w szczególności praca w Katowicach to należy szukać w bezpłatnym portalu pracy oraz w biurach pośrednictwa pracy na tym obszarze. Do dyspozycji zainteresowanych w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław ma przede wszystkim pracę dla absolwentów wielu szkół znajdujących się w tym mieście. Jeżeli interesują was stocznie to jest praca. Szczecin ma takie zakłady i tam jest zatrudnienie. Włókniarstwo i tkactwo to bardzp poszukiwana praca. Łódź to Polski ośrodek włókienniczy. Jest tu wiele firm tkackich, włókienniczych i odzieżowych. Dużo osób z pewnością szuka pracy na południu Polski. W większych miastach potrzebna jest każda praca. Kraków to duży ośrodek miejski, stolica województwa i ośrodek naukowy, gdzie każdy znajdzie coś interesującego. W miastach województw wschodnich także jest praca. Lublin daje ogromne możliwości, gdyż jest tu wiele fabryk, zakładów przemysłowych i usługowych. Dodatkowa informacja dla bezrobotnych to następna praca. Poznań oferuje wszystko co chcielibyście znaleźć: przemysł, handel, oświata i usługi różnego rodzaju to wiele ofert do wyboru. Swoje ogłoszenia o pracę zamieszczają różne przedsiębiorstwa. Idealnym przykładem miejsca, gdzie szukać jest bezpłatny portal pracy. Praca w IT wiąże się z technologiami informatycznymi. Największe atuty pracy w IT to nienormowany czas pracy, codzienne wyzwania, oraz dobre warunki płacowe. Do minusów zaliczamy brak ustalonego harmonogramu - tuż przed wyjściem potrafi wystąpić jakiś problem i zatrzymać nas na następne trzy godziny w pracy.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »