Strony związane z hasłem 'fizjoterapia':

Sortuj po:

 • Endoprotezy gdańsk »

  Niestety, lecz coraz więcej osób ma problemy ze stawami. Przypadłości odczuwają zarówno osoby stare, jak też młode. Bardzo często wskazana jest rehabilitacja, która pomaga wrócić do zdrowia. Wychodząc na przeciwko tym potrzebom, powstała nasza Rehabilitacja Gdańsk MedFizjo. pl Dzięki temu rehabilitacja gdańsk jest rzeczywista, bez oczekiwania, przez wydłużony czas na wolne terminy zabiegów. Zapewniamy kompleksowa fizjoterapia gdańsk i specjalistyczną rehabilitacje narządu ruchu i okładu nerwowego. Trafiają do nas pacjenci, nie tylko z dolegliwościami reumatycznymi, lub z chorobami zwyrodnieniowymi stawów, lecz także, między innymi: pacjenci po urazach lub operacjach neurochirurgicznych. Co nas wyróżnia z pośród innych rehabilitacji? Na pewno fakt, że oferujemy także rehabilitacja gdańsk wrzeszcz w domu. Jest to wyjątkowo pomocnie, jak konkretna osoba, nie może sama się poruszać, żeby dotrzeć na zabiegi. Namawiamy też, wszystkich, żeby przyszli do Gdańsk, na masaż, który pomaga nie tylko rozluźnić mięśnie, lecz także zrelaksować się i choć na chwilkę zapomnieć o wszelkich problemach.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wzdrowymciele.pl »

  Pracownia rehabilitacji ?W zdrowym ciele? Tatiana Grabowska to nowoczesny gabinet i najlepsza domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to główne z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w postaci domowej rehabilitacji. Po urazach, dla sportowców ? jeżeli potrzebna jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okolice to obszar, gdzie możemy skorzystać z pomocy gabinetu ?W zdrowym ciele? w ramach wizyty domowej. Gabinet mieści się w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Specjalność gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja ? Wodzisław Śląski i okolice, magnetoterapia, terapia manualna ? Wodzisław Śląski i okolice, laseroterapia, dzienne SPA, w tym masaż ? Rybnik i okolice, leczenie ultradźwiękami. W gabinecie stosowane są nowoczesne i sprawdzone sposoby pozwalające na szybkie pozbycie się bólu oraz poprawę sprawności. To zarówno rehabilitcja, jak i terapia manualna oraz dodatkowe usługi w zakresie SPA poprawiające samopoczucie klientów. Dzięki swojej szerokiej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu doszkalaniu się właścicielka gabinetu Tatiana Grabowska jest przygotowana do pomocy każdemu swojemu pacjentowi.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Warszawa »

  Fizjoterapia Warszawa jest specjalistyczną placówką zajmującą się kompleksową rehabilitacją swoich pacjentów z licznymi dolegliwościam. Nasza codzienna praca opiera się z rewelacyjnej współpracy lekarzy specjalistów z doświadczonymi ekspertami z dziedziny fizykoterapii. Nasza wykwalifikowana kadra pomaga pacjentom od lat. Czym się zajmujemy? Prowadzimy między innymi rehabilitacje: powypadkowe, dzieci i seniorów, sportowe, neurologiczne, wad postawy, kobiet w ciąży i w trakcie połogu oraz osób po operacjach chirurgicznych. Jeszcze dziś się z nami skontaktuj! Fizjoterapia Warszawa pozbywa się bólu i dolegliwości z dnia na dzień. Do Twojej dyspozycji na co dzień jest dietetyk, rehabilitanci, instruktorzy i trenerzy. Rewolucja w rehabilitacji rozpoczęła się. Odpowiemy na każde pytania i wątpliwości.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia dzieci we Wrocławiu »

  Zajmujemy się rehabilitacją małych pacjentów obciążonych chorobami układu ruchu. Rehabilitację realizujemy w formie ambulatoryjnej dostosowując ją indywidualnie do schorzeń wszystkich pacjentów. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej okresu dziecięcego, stale poszerzamy nasze umiejętnośći w oparciu o obowiązujące metody terapii chorych zmagających się z wadami sylwetki. systematycznie rozwijamy nasze umiejętności na szkoleniach podyplomowych. Prowadzimy również poradnictwo przez naszą stronę w zakresie rehabilitacji więc zachęcamy do zainteresowania się dokładną ofertą oraz odwiedzenia naszej strony internetowej. Chętnie wypowiemy się na każde zapytanie zapewniając poufność i profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Wrocław »

  Szukasz profesjonalnej pomocy fizjoterapeutycznej? Odwiedź nasz gabinet we Wrocławiu. Nasz doświadczony zespół fizjoterapeutów zapewni ci kompleksową pomoc i leczenie na najwyższym poziomie. Wśród metod stosowanych przez nas można wymienić trening medyczny, kinesiology taping, stabilizację centralną oraz obwodową, terapię manualną oraz wiele innych. W gabinecie wykonujemy jonoforezę, fonoforezę, elektroterapię, laseroterapię i krioterapię. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Bydgoszcz »

  Każdy powinien dbać o swoje zdrowie najlepiej jak potrafi bo życie jest jedno. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz interwencji lekarza specjalisty jak laryngolog, foniatra czy dietetyk, zapraszamy do nas. Pracują tu wyszkoleni i doświadczeni eksperci różnorodnych dziedzin medycyny. Oferujemy specjalistyczną pomoc lekarską i szeroki zakres badań w Bydgoszczy. Wykonujemy USG, spirometrię, testy alergologiczne a także umożliwiamy rehabilitację. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dziecięca Gdańsk »

  Mózgowe porażenie dziecięce w Trójmieście jest schorzeniem dotyczącym sfery trwałych zakłóceń. Jest ono pomiędzy różnymi podstawą ograniczenia w pełnieniu standardowych czynności. Można powiedzieć, że mózgowe porażenie dziecięce jest zaburzeniem wrodzonym, ponieważ powstaje ono podczas życia płodowego. Przez toż schorzenie dziecko ma zaburzenia motoryki, a jeszcze percepcji i czucia, nadto jest opcja wystąpienia epilepsji, bądź problemów mięśniowo-szkieletowych. W tym przypadku rehabilitacja dzieci w Gdańsku jest niezbędna.
  Zatem zachęcamy zastosować z usług Pana Michałowicza, jaki z owego zakresu posiada wspaniałe doświadczenia, a ponadto zdolności dla Gdyni, Sopotu plus Gdańska jak np. rehabilitacja po wylewie mózgu, leczenie choroby de Quervain albo po uszkodzeniu chrząstki trójkątnej lub ścięgien oraz stawów dłoni.
  Złamania kości ręki i nadgarstka zaś np. uszkodzenia więzadeł oraz ścięgien dłoni tudzież fizjoterapia po złamaniu kości łódeczkowatej. Łokieć tenisisty lub również łokieć golfisty, łokieć miotacza, urazy stawów łokcia również barku.
  Neurologiczna rehabilitacja po udarze mózgu i dodatkowo rehabilitacja ortopedyczna po złamaniu lub po wypadku.
  Ma też rehabilitację po zerwaniu mięśnia tricepsa ewentualnie po artroskopii w Sopocie, rehabilitacja po osteotomii dla Gdańska, ewentualnie jeszcze np. rehabilitacja po tętniaku lub po wylewie do mózgu.
  Dzięki jego profesjonalizmowi otrzymają Państwo wszelką konieczną pomoc. Jego oferta jest sprowadzona nie wyłącznie do dzieci, które cierpią na porażenie mózgowe, lecz jeszcze do osób po kontuzjach, czy mających inne schorzenia.
  Przeto zapraszamy do zaczerpnięcia z jego usług, a w razie pytań albo chęci umówienia się na wizytę jest opcja kontaktu telefonicznego: 796 720 820.

  Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Fizjomed to prywatne centrum leczenia, w którym zapraszani są pacjenci w każdym wieku. Techniki uzdrawiania opierają się na fizjoterapii oraz osteopatii, stąd w centrum udzielana jest przeważnie rehabilitacja kraków. Centrum ma dwie placówki umiejscowione w Krakowie i Katowicach. Fizjomed to zatem również sposobność skorzystania z porad u najlepszych lekarzy neurochirurgów i ortopedów. Obok tegoż w instytucji przeprowadzane są badania usg kraków, gdyż dysponuje ona swój gabinet diagnostyki obrazowej.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja »

  Każdy człowiek jest inny. Wiele zależy od tegoż jaki tryb życia prowadzi, jaki jest jego stan emocjonalny, jakie miał doświadczenia, czy w którym środowisku żyje i wiele innych. Na pewno nie da się przypisać ludzi do grupy A, bądź do grupy B. Nie działa to właśnie łatwo. Widać to szczególnie pośród pacjentów. Jeżeli mają Państwo kłopoty ze zdrowiem i niezbędna jest fizjoterapia to zapraszamy do skorzystania z usług specjalisty Łukasza Krzysztofika. Zajmuje się on: bólami stawów oraz głowy, leczeniem plus profilaktyką bólów kręgosłupa, rehabilitacją pourazową, kontuzjami sportowymi oraz rehabilitacją przed oraz pooperacyjną. Warto wyodrębnić, iż ten profesjonalista percypuje organizm człowieka w sposób holistyczny, słowem całościowy. Dziedziną, jaką przeważnie się kieruje jest osteopatia, w jakiej liczy się leczenie przyczyny, a nie objawów. Zatem zachęcamy do przyjścia do gabinetu OSTEOLAB, który znajduje się w Warszawie przy ul. Prudnickiej 14/1. Można skontaktować się mailowo: gabinet@osteolab.pl ewentualnie telefonicznie: 690-690-878.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »