Strony związane z hasłem 'betonowy stół do gry w szachy':

Sortuj po:

 • Betonowy stół do gry w szachy »

  Wszystkie osoby, które chcą bądź też muszą, stworzyć bezpieczny plac zabaw dla dzieci, zachęcamy do podjęcia współpracy z EKOSANKT Place Zabaw. Jest toż firma, która posiada długoletnie doświadczanie w planowaniu placów zabaw. Działa na rynku już od 1993 roku. Dzięki temu, zna już wszelkie potrzeby dzieci, jak również wie doskonale, jak zaaranżować plac, w taki sposób, by był on w pełni bezpieczni, żeby rodzice bez strachu puszczali tam własne pociechy. Na stronie firmy, znajdziecie pełną ofertę dostępnych sprzętów, takich jak karuzele na place zabaw czy huśtawki. Skorzystać można z gotowych zestawów, jednak można złożyć również indywidualne zamówienie. Niezwykle ważne jest to, iż każdy sprzęt zakupiony w tej firmie, ma atest. Gwarantujemy, że każda osoba, która postanowi zaufać tym specjalistom, w którym czasie, będzie mogła pochwalić się ślicznym, kolorowych, a przede wszystkimi bezpiecznym placem zabaw, na którym z ogromną ochotę, będą bawiły się dzieci. Zapraszamy, zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Betonowy stół do gry w szachy »

  W ostatnich czasach, powstaje coraz więcej firm, które zajmują się produkcją małej architektury. Cześć z nich, wytwarza między innymi: parkowe ławki betonowe, betonowe śmietniki lub donice. Podyktowane jest to, zwiększonym zapotrzebowaniem na takie rzeczy. Betonowe wyroby wygrywają z konkurencją, ponieważ dzięki materiałowi, z którego są zrobione są, nie jedynie bardziej estetyczne, lecz przede wszystkim odporne, zarówno na warunki atmosferyczne, jak również na zniszczenia. Niezwykle często, można je spotkać, nie jedynie w parkach, lecz ponadto na placach zabaw czy w okolicy boisk. Jednak, ostatnimi czasy, największą popularnością cieszą się betonowe stoły do gry. Coraz częściej, można spotkać betonowy stół do gry w pingponga czy stół do gry w chińczyka. Odnaleźć można również, stół do gry w szachy. Oczywiście, blaty stołów są dobrze zabezpieczone, by podczas użytkowania nie niszczyły się. Są one bardzo często wykorzystywane przez dzieci i młodzież, które mogą w ten sposób spędzić własny wolny czas z kumplami.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Betonowy stół do gry w szachy »

  Place zabaw dla naszych dzieci stają się coraz bardziej bezpieczne. Wystarczy porównać, nowoczesne place zabaw i te, które my, pamiętamy ze swojego dzieciństwa. Coraz częściej, na osiedlach można odnaleźć piękne kolorowe place, z nowymi karuzelami czy też huśtawkami. Są one odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu rodzice nie obawiają się o bezpieczeństwo własnych pociech, które mogą spokojnie się bawić. Bardzo często, pod sprzęt do zabaw, stosowana jest nawierzchnie gumowe, która amortyzuje każdy upadek dziecka. Niejednokrotnie wdrażanym rozwiązaniem są nakładki elastyczne na obrzeża betonowe. Nie ma niebezpieczeństwa, że dziecko uderzy główką o kand betonu czy też poobciera sobie ciałko. Naturalnie nie można zapomnieć napomknąć o tym, że nowoczesne place zabaw ogrodzenie są panelami. Wszystkie przytoczone zabezpieczenia, można dostać na stronie colorten. eu. Zachęcamy wszystkich, również osoby indywidualne, które zamierzają zrobić, w przydomowym ogródki, lub też na działce, bezpieczny plac zabaw dla swoich dzieci.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze betonowe ławki »

  Jeszcze parę lat temu, ławki betonowe można było spotkać jedynie w nielicznych parkach. Aktualnie stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej można zauważyć je, na przykład w przygodowych ogródkach. Cieszą się one duży zainteresowaniem, ze względu na swoją budowę. Sprawia ona, iż niewątpliwie takie ławki, są wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Nie potrzeba się martwić, iż jej części zardzewieję. Poza tym, nie można zapomnieć, iż dzięki swej dużej masie, jest ona trudna do przestawienia w inne miejsce. Spowodowało to, że coraz więcej firm, które produkują elementy małej architektury, rozpoczęło wykonywać też nowoczesne betonowe ławki w kształcie zamkniętego koła. Spełniają one doskonale rolę, zarówno piaskownic dla dzieci, jak również miejsc do zagospodarowania zieleni. Wszystkich zaciekawionych nabyciem betonowych ławek, zapraszamy do firmy EKOSANKT. Oczywiście, zachęcamy do spojrzenia na stronę internetową, gdzie odkryjecie pełną ofertę, w skład, której wchodzą też między innymi betonowe stoły do gry.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ławki betonowe »

  W parkach, coraz częściej można spotkać na ławki betonowe, które nie tylko ładnie się prezentują, ale są także wytrzymałe. Wszystko, dzięki swej budowie. Zapewnia ona, nie tylko odporność na warunki atmosferyczne, ale także na dewastację. Sprawia to, że stają się one, coraz bardziej rozpowszechnione. Niewiele osób wie, iż ławki są elementem, tak nazywanej, małej architektury. Wzrost zapotrzebowania na nią spowodował, że firma EKOSANKT zaczęła swoją działalność też w tym kierunku. Obecnie w jej ofercie można odnaleźć, nie tylko wspomniane ławki, ale także na przykład: piaskownice betonowe, lub betonowe kosze na śmieci. Wielkim zainteresowaniem cieszą się: stoły do gry w piłkarzyki czy też pingponga. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i doświadczeniu zdobytemu, przez długą działalność, jako producent placów zabaw, w ciągi paru lat produkowania elementów małej architektury, firma bardzo ustabilizowała się na rynku polskim. Świadczyć o tym może fakt, iż jest ona obecnie największym producentem na Opolszczyźnie, a dodatkowo jednym z największych w całej Polsce.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stół do gry w szachy i pingponga »

  Chińczyk, jest to gra planszowa, lubiana przez wszystkie dzieci. Na pewno, każdy z nas, jak i nasze dzieci i wnukowie, mają w domy tą grę. Kto, w dzieciństwie nie rozgrywał pojedynków, który z graczy, zajedzie szybciej swoimi pionkami do domu, usuwając przy tym konkurencję? Nawet dzisiaj, w dobie Netu i gier komputerowych, sporo dzieci sięga do chińczyka. Dzisiaj dzięki firmom, które zajmują się produkcją małej architektury, możliwe jest granie, w tą „planszówkę”, na dworze. Wystarczy odnaleźć betonowy stół do gry w chińczyka, który często można napotkać w parkach bądź też przy boiskach i oczywiście zaopatrzyć się pionki oraz kostkę. W wielu miejscach znajdują się również betonowe stoły do szachów oraz do gry w pingponga. Dzięki temu, każde z dzieci bądź też młodzieży odnajdzie coś dla siebie. Nierzadko, z tych betonowych stołów, korzystają także osoby dorosłe, które mogą wrócić co czasów młodzieńczych i na przykład wraz z przyjaciółmi rozegrać turniej, tak lubianego w szkolnych latach pingponga.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »