Blogi Podkategoria: Blogi

Sortuj po:

 • Czyszczenie suchym lodem »

  Firma Dry Ice Zone posiada w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem znanej marki Asco. Maszyny zostały pogrupowane w zależności od swoich technicznych możliwości. Urządzenia do czyszczenia strumieniowego suchym lodem które prezentujemy u siebie używają podczas czyszczenia granulat suchego lodu fi 3 mm. Najnowocześniejsze maszyny posiadają dwa systemy. Czyszczenie samym suchym lodem lub z dodatkiem dobranego materiału ściernego. Wybór techniki czyszczenia uzależniony jest od powłoki która jest poddawana czyszczeniu oraz ilości i jakości zabrudzenia. Prowadzimy również usługi dla firm czyszczenia suchym lodem w całym kraju. Po omówieniu warunków wykonywanej usługi oraz cenie pracownicy firmy Dry Ice Zone przyjeżdżają na miejsce z urządzeniem do czyszczenia. Prowadzimy również pokazy dla firm które są zainteresowane zakupem maszyn i urządzę firmy Asco. Prowadzimy również sprzedaż maszyn do produkcji suchego lodu w granulacie, blokach oraz płatach. W zależności od zdolności produkcyjnych granulatory są w stanie zaspokoić potrzeby danej firmy lub też prowadzić produkcję suchego lodu do sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Firma Asco prowadzi serwis urządzeń i maszyn produkcyjnych. Oprócz maszyn posiadamy w ofercie e-sklepu suchy lód o gramaturze fi 16 mm. Dostępny jest również na zamówienie granulat suchego lodu fi 3 mm który wykorzystywany jest do czyszczenia. Posiadamy również w ofercie opakowania styropianowe lub opakowania specjalistyczne dla firm farmaceutycznych oraz branży medycznej. Opakowania doskonale sprawdzają się w transporcie żywności w suchym lodzie lub w stanie głębokiego mrożenia.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Anoreksja to choroba, którą diagnozuje się już od ponad 200 lat. Polega na tym, że osoba ogranicza przyjmowanie pożywienia, masa ciała obniża się, a mimo tego chory wciąż jest zaniepokojony swoją otyłością, a nawet wydaje mu się, że jego waga wzrasta. Chory postrzega siebie jako osobę z nadwagą. Zaczyna więc stosować szereg innych czynności, które mają obniżyć wagę, a tak naprawdę doprowadzają do skrajnego wyniszczenia organizmu (intensywne ćwiczenia, ciągłe ograniczanie jedzenia, różne metody na przeczyszczanie się). Pojawiają się różne nieprawidłowe parametry życiowe, np wolne tętno, niskie ciśnienie, nieprawidłowe wyniki badań krwi. Anoreksję leczy się psychiatrycznie i poprzez psychoterapię. Na Śląsku, w Częstochowie, od 2014 roku działa centrum psychoterapii Mandala, które zajmuje się pracą z osobami, które między innymi cierpią na zaburzenia odżywiania, w tym na anoreksję. Mandala mieści się się w centrum miasta, jej pracownicy to dyplomowani, doświadczeni psychoterapeuci pracujący w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Shopping Lady - Zakupy moim życiem »

  Shopping Lady jest unikatowym blogiem łączącym w sobie tematy, którymi zainteresują się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Na blogu znajdują się recenzję i opinie na temat konkretnych produktów i przedmiotów, takich jak odżywka do włosów, olejek zapachowy, głośnik bluetooth. Na blogu Shopping Lady znajdują się też porady dotyczące zdrowia i życia codziennego. Przykładem może być znalezienie zdrowej alternatywy kawy jaką jest Yerba Mate. Shopping Lady zdradza swoje tajemnice kulinarne podając np. przepis na domowy chleb.

  Data dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla kobiet »

  W ostatnich czasach w necie można odnaleźć dużo witryn, dedykowanych kobietom. Jednak, prawda jest taka, że nie każda posiada wartościowe informacje. Szczególnie często, przepełnione są one ploteczkami na temat gwiazd. Ile można czytać to, kto z kim bierze ślub i wesel, kto zaliczył kolejną wpadkę? Szkoda na to czasu. Lepiej zajmować się swym życiem, aniżeli cudzym. Stąd taż, stworzyliśmy Blog dla kobiet, w którym podejmujemy istotniejsze tematy, które nie jedynie mogą zająć, ale również pomóc. Niewątpliwie, znajduje się tam uroda i zdrowie, co na pewno jest szczególnie znaczące dla dowolnej dziewczyny. Odnajdziecie tam, między innymi: informacje o tym, które badanie winna wykonywać każda kobieta. Nie może zabraknąć też mody. Każda z nas pragnie być wspaniale i elegancko ubrania. Dzięki czemu czujemy się bardziej interesujące i pewniejsze siebie. Odszukacie też damskie artykuły dotyczące związku, czy rodzicielstwa. Zapraszamy każdą dziewczyną, aby regularnie wpadać na nasz kobiecy serwis, by być na bieżąco z wszelkimi nowymi wiadomościami.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

(33)

Blogi - nowa strona:

Adres: