Zespół muzyczny - muzyka na wesele

Zespół muzyczny - muzyka na wesele Grupa muzyczna Antares gra na imprezach od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Grupa Antares wykonuje usługi muzyczne w Polsce, a także poza granicami. Jest grupą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i multiinstrumentalisty, producenta muzycznego, kompozytora, który doskonale przygotował Antares do występów artystycznych i niekiedy z nim gra na imprezach.
Zespół muzyczny Antares specjalizuje się w obsłudze imprez muzycznych, najczęściej wesel, przygrywając do tańca covery znanych piosenek z wielu okresów, hitów, które gwarantują doskonałą imprezę. Zespół próbuje swych sił, nagrywając własne piosenki. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdza się na zabawach weselnych. Zespół obsługuje także eventy anglojęzyczne.
Antares prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie liczne zabawy, starannie wyselekcjonowane, z autorskimi zmianami, na wysokim poziomie, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespól Antares służy także ofertą obsługi muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: eventy firmowe, studniówki, rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp. ), bale sylwestrowe, imprezy plenerowe – pikniki, festyny, karnawałowe, konferencje, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów i inne.

Szczegóły strony antares.muzia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę antares.muzia.pl:

Zespół muzyczny - muzyka na wesele

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny bing 367

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: