Hosting Podkategoria: Hosting

Sortuj po:

 • Czyszczenie suchym lodem »

  Firma Dry Ice Zone posiada w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem znanej marki Asco. Maszyny zostały pogrupowane w zależności od swoich technicznych możliwości. Urządzenia do czyszczenia strumieniowego suchym lodem które prezentujemy u siebie używają podczas czyszczenia granulat suchego lodu fi 3 mm. Najnowocześniejsze maszyny posiadają dwa systemy. Czyszczenie samym suchym lodem lub z dodatkiem dobranego materiału ściernego. Wybór techniki czyszczenia uzależniony jest od powłoki która jest poddawana czyszczeniu oraz ilości i jakości zabrudzenia. Prowadzimy również usługi dla firm czyszczenia suchym lodem w całym kraju. Po omówieniu warunków wykonywanej usługi oraz cenie pracownicy firmy Dry Ice Zone przyjeżdżają na miejsce z urządzeniem do czyszczenia. Prowadzimy również pokazy dla firm które są zainteresowane zakupem maszyn i urządzę firmy Asco. Prowadzimy również sprzedaż maszyn do produkcji suchego lodu w granulacie, blokach oraz płatach. W zależności od zdolności produkcyjnych granulatory są w stanie zaspokoić potrzeby danej firmy lub też prowadzić produkcję suchego lodu do sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Firma Asco prowadzi serwis urządzeń i maszyn produkcyjnych. Oprócz maszyn posiadamy w ofercie e-sklepu suchy lód o gramaturze fi 16 mm. Dostępny jest również na zamówienie granulat suchego lodu fi 3 mm który wykorzystywany jest do czyszczenia. Posiadamy również w ofercie opakowania styropianowe lub opakowania specjalistyczne dla firm farmaceutycznych oraz branży medycznej. Opakowania doskonale sprawdzają się w transporcie żywności w suchym lodzie lub w stanie głębokiego mrożenia.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Anoreksja to choroba, którą diagnozuje się już od ponad 200 lat. Polega na tym, że osoba ogranicza przyjmowanie pożywienia, masa ciała obniża się, a mimo tego chory wciąż jest zaniepokojony swoją otyłością, a nawet wydaje mu się, że jego waga wzrasta. Chory postrzega siebie jako osobę z nadwagą. Zaczyna więc stosować szereg innych czynności, które mają obniżyć wagę, a tak naprawdę doprowadzają do skrajnego wyniszczenia organizmu (intensywne ćwiczenia, ciągłe ograniczanie jedzenia, różne metody na przeczyszczanie się). Pojawiają się różne nieprawidłowe parametry życiowe, np wolne tętno, niskie ciśnienie, nieprawidłowe wyniki badań krwi. Anoreksję leczy się psychiatrycznie i poprzez psychoterapię. Na Śląsku, w Częstochowie, od 2014 roku działa centrum psychoterapii Mandala, które zajmuje się pracą z osobami, które między innymi cierpią na zaburzenia odżywiania, w tym na anoreksję. Mandala mieści się się w centrum miasta, jej pracownicy to dyplomowani, doświadczeni psychoterapeuci pracujący w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jaki hosting wybrać »

  Zestawienie najlepszych propozycji firm hostingowych dostępne w jednym miejscu. Jeśli zastanawiacie się Jaki hosting wybrać z bogatej i ciekawej propozycji, to zdecydowanie powinniście zajrzeć na ową oczywiście witrynę internetową. Niezwykle często poszukujemy Jaki hosting wybrać, jaki spełni nasze wymagania, ale nie zawsze wybieramy rozsądnie, bo otrzymaliśmy rabatową propozycję na którą się skusiliśmy. Podczas wyboru odpowiedniego hostingu nie powinniśmy się spieszyć, ponieważ jest dużo ciekawszych oraz wartościowszych serwerów, na których możemy umieścić naszą witrynę. Poznajcie już dziś Ranking hostingów, jaki są co jakiś czas jest aktualizowany. Przede wszystkim najodpowiedniejszym wyjściem na początku jest określenie jakiej odpowiednio wielkości i przepustowości jest Wam potrzebny konkretny hosting. Czasem albowiem starczy najniższy transfer, po co więc przepłacać. Warto także zorientować się jak wygląda sprawa z przedłużaniem domen, ale to już w późniejszym etapie. W naszym serwisie wynajdziecie wiele różnorodnych tekstów, jakie rozwieją Wasze obiekcje.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hosting stron www »

  Firma Defero zajmuje się sprzedażą usług hostingowych, sprzedażą domen internetowych i budową stron internetowych.

  Na życzenie Klienta zajmujemy się również pozycjonowaniem wykonanych przez nas witryn internetowych.

  Oferujemy profesjonalne, tanie oraz stabilne serwery, zlokalizowane w Polsce.

  Użytkownik ma do dyspozycji i wyboru oczywiście 3 pakiety hostingowe:

  RS-ECONOMIC
  RS-BUSINESS
  RS-BUILDER

  Serwery te różnią się posiadanymi parametrami oraz ceną.

  Najtańszy z pakietów przeznaczony jest dla niedużych stron internetowych, tzw. stron wizytówek czy tworzenia kont e-mail.

  UWAGA: Serwery RS-ECONOMIC mają atrakcyjną promocję. Serwer ten możesz otrzymać całkiem za darmo, na czas utrzymywania u nas witryny www którą wykonamy oraz domeny. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystaj z tej oferty:

  https://www. defero. pl/serwer-za-0-pln

  Wykonujemy również kopie zapasowe które są robione codziennie - jest to usługa bezpłatna. Znaczy to, że jeśli zostanie uszkodzona strona i nie będziesz wiedział jak ją naprawić istnieje możliwość jej przywrócenia z kopii.

  Zajmujemy się również sprzedażą domen internetowych. Możesz u nas zarejestrować domeny: krajowe, globalne i narodowe. Oferujemy atrakcyjne ceny za ich odnowienie jak i zakup.

  Możesz również zlecić nam wykonanie strony internetowej czy pozycjonowania witryny. Budowane przez nas strony www posiadają profesjonalny system zarządzania treścią.

  Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www. defro. pl zobacz z jakiej oferty możesz skorzystać. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry hosting »

  Podstawą dobrego funkcjonowania działalności w aktualnych czasach jest posiadanie strony internetowej. To dzięki niej można dotrzeć do najszerszego grona zainteresowanych. Jednak każda osoba, jaka zdecyduje się na zbudowanie strony internetowej własnej firmy musi pamiętać o tym, że nie wystarczy samo jej zaplanowanie. Oczywiście jest to również znaczące, jednak nie można zapomnieć również o domenie. Należny zastanowić się nad jej doborem, gdyż winna łączyć się z nazwą firmy i najlepiej, aby była prosta do zapamiętania. Dlatego pierwszym krokiem winno być ustalenie, czy interesująca nas domena jest wolna. Zwrócić potrzeba także uwagę na to, że potrzebna jest rejestracja domen, albowiem gwarantuje nam to, że nikt z konkurencji nam jej nie podkradnie. Jeśli szukacie firmy, która proponuje tanie domeny i dobry hosting to doskonale natrafiliście. Dowodzi o tym szerokie grono zadowolonych klientów. W naszej propozycji odszukacie także między innymi Certyfikaty SSL, potrzebne jeżeli prowadzimy swój sklep internetowy.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hosting

(33)

Hosting - nowa strona:

Adres: