EKOPOMP - dobór i dystrybucja pomp

EKOPOMP - dobór i dystrybucja pomp Jeśli poszukujesz pompy do studni lub domowej sieci wodnej, dobrze trafiłeś. Od lat zajmujemy się doborem i dostarczaniem pomp, zestawów pompowych, zbiorników dla odbiorców indywidualnych oraz firm z różnych sektorów przemysłu min. inżynierii lądowej, budownictwa, górnictwa, gospodarki wodno-ściekowej, zakładów produkcyjnych, spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych. Dzięki współpracy z wieloma producentami możemy oferować pompy w atrakcyjnych cenach i w szybkich terminach realizacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pełne wsparcie techniczne w doborze odpowiednich urządzeń.

Ekopomp to dystrybutor systemów dozowania, filtrów przemysłowych, pomp dozujących AQUA. Oficjalny przedstawiciel pomp zatapialnych PRORIL, dystrubutor pomp Plastomec, Mencarelli, Osip. Autoryzowny serwis oferuje pełen wachlarz usług z zakresu napraw i serwisu pomp.

Umożliwiamy również samodzielny wybór i zakup popularnych pomp głębinowych, hydroforów, filtrów i akcesoriów stosowanych w gospodarstwach domowych.

Szczegóły strony www.ekopomp.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ekopomp.pl:

EKOPOMP - dobór i dystrybucja pomp

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 6 Odwiedziny bing 178

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: