Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

Sortuj po:

 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno na wysokim poziomie »

  Klub dla dzieci w Piasecznie zaprasza do wypróbowania swojej oferty. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie można pozostawić dziecko pod dobrą i również profesjonalną opieką, to śmiało możecie do nas przyjść i zapisać swoje pociechy na nasze zajęcia. Opieka nad dzieckiem od 1 roku do lat 4 to nasza specjalizacja. U nas Wasze dzieci poczują się jak w domu a także możecie być pewni, że wcale nie będą za wami mocno tęsknić. Zapewnimy im fantastyczne lekcje, w ciągu których będziemy się multum śmiać a także bawić. Nasza kadra to profesjonalni opiekunowie, którzy wiedzą w jaki sposób odpowiednio zająć się dziećmi. W naszym klubie możecie również osobno zorganizować urodziny dla dzieci. Pozwólcie im przeżyć fantastyczną przygodę w dniu ich urodzin, którą my bardzo entuzjastycznie im zapewnimy. Namawiamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 16 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie suchym lodem »

  Firma Dry Ice Zone posiada w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem znanej marki Asco. Maszyny zostały pogrupowane w zależności od swoich technicznych możliwości. Urządzenia do czyszczenia strumieniowego suchym lodem które prezentujemy u siebie używają podczas czyszczenia granulat suchego lodu fi 3 mm. Najnowocześniejsze maszyny posiadają dwa systemy. Czyszczenie samym suchym lodem lub z dodatkiem dobranego materiału ściernego. Wybór techniki czyszczenia uzależniony jest od powłoki która jest poddawana czyszczeniu oraz ilości i jakości zabrudzenia. Prowadzimy również usługi dla firm czyszczenia suchym lodem w całym kraju. Po omówieniu warunków wykonywanej usługi oraz cenie pracownicy firmy Dry Ice Zone przyjeżdżają na miejsce z urządzeniem do czyszczenia. Prowadzimy również pokazy dla firm które są zainteresowane zakupem maszyn i urządzę firmy Asco. Prowadzimy również sprzedaż maszyn do produkcji suchego lodu w granulacie, blokach oraz płatach. W zależności od zdolności produkcyjnych granulatory są w stanie zaspokoić potrzeby danej firmy lub też prowadzić produkcję suchego lodu do sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Firma Asco prowadzi serwis urządzeń i maszyn produkcyjnych. Oprócz maszyn posiadamy w ofercie e-sklepu suchy lód o gramaturze fi 16 mm. Dostępny jest również na zamówienie granulat suchego lodu fi 3 mm który wykorzystywany jest do czyszczenia. Posiadamy również w ofercie opakowania styropianowe lub opakowania specjalistyczne dla firm farmaceutycznych oraz branży medycznej. Opakowania doskonale sprawdzają się w transporcie żywności w suchym lodzie lub w stanie głębokiego mrożenia.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Anoreksja to choroba, którą diagnozuje się już od ponad 200 lat. Polega na tym, że osoba ogranicza przyjmowanie pożywienia, masa ciała obniża się, a mimo tego chory wciąż jest zaniepokojony swoją otyłością, a nawet wydaje mu się, że jego waga wzrasta. Chory postrzega siebie jako osobę z nadwagą. Zaczyna więc stosować szereg innych czynności, które mają obniżyć wagę, a tak naprawdę doprowadzają do skrajnego wyniszczenia organizmu (intensywne ćwiczenia, ciągłe ograniczanie jedzenia, różne metody na przeczyszczanie się). Pojawiają się różne nieprawidłowe parametry życiowe, np wolne tętno, niskie ciśnienie, nieprawidłowe wyniki badań krwi. Anoreksję leczy się psychiatrycznie i poprzez psychoterapię. Na Śląsku, w Częstochowie, od 2014 roku działa centrum psychoterapii Mandala, które zajmuje się pracą z osobami, które między innymi cierpią na zaburzenia odżywiania, w tym na anoreksję. Mandala mieści się się w centrum miasta, jej pracownicy to dyplomowani, doświadczeni psychoterapeuci pracujący w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hocki-Klocki prywatne przedszkole Częstochowa »

  Hocki Klocki nasze przedszkole prywatne zostało stworzone z myślą, aby dzieci były tu szczęśliwe i mogły swobodnie poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Wykwalifikowana opieka przedszkolna, bezpieczeństwo i rozwój Twojego dziecka to główne cele jakie wyznacza nasze prywatne przedszkole. Częstochowa to tutaj mieści się przedszkole prywatne Hocki Klocki. Z myślą o rodzicach stworzyliśmy dwie lokalizacje naszej placówki. Nasze przedszkola prywatne Hocki Klocki mieszczą się przy ulicy Łęczyckiej i Wieluńskiej. Oprócz bogatej i dobrze przygotowanej oferty edukacyjnej nasze prywatne przedszkola zostały stworzone idealnie do potrzeb dzieci, w swojej budowie, wnętrzu i wyglądzie przypominają rodzinny dom.

  Data dodania: 08 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Tychy »

  Otwarte Okno to niepubliczne przedszkole w miejscowości Tychy. Nasze Przedszkole Niepubliczne to radosna zabawa, domowa atmosfera, niewielkie grupy i bardzo wiele zajęć dodatkowych. Naszym podopiecznym bezpieczne warunki i troskliwą opiekę. Posiadamy wykwalifikowany personel który potrafi dostosować różnorodność innowacyjnych metod pracy z dziećmi. Głównym celem przedszkola jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. W naszym niepublicznym przedszkolu znajduje się szkoła z oddziałami specjalnymi Przeznaczony jest dla uczniów z lekkim stopniem niepełnosprawności intelektualnej. Zapraszamy do naszego Niepublicznego Przedszkola Otwarte Okno w którym każdy dzień niesie ze sobą nowe atrakcje oraz wiadomości. Sprawdź jak działa nasze przedszkole Tychy.

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole klub malucha »

  Jeżeli pragniecie zapewnić swoje maluszkowi prawidłowy rozwój, to bezwarunkowo zerknijcie na naszą stronę internetową www oraz sprawdźcie co ma Państwu do zaoferowania przedszkole klub malucha. Dla naszego przedszkola opieka nad dziećmi to nie tylko codzienna trudna praca, niemniej jednak głównie ogromna pasja z jaką zawsze próbujemy podzielić z naszymi klientami. Współdziałamy z firmą cateringową Regina Czyżewska, dzięki czemu będziemy mogli zagwarantować Waszemu dziecku zdrowe a także pożywne posiłki 3 razy dziennie. Przyjmujemy wykwalifikowanych pedagogów, opiekunów i nauczycieli, którzy stosują nowoczesne a także niezwykle skuteczne techniki nauczania poprzez różne zabawy.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole punkt opieki Gdynia »

  Jak jedynie dowiadujemy się, iż za parę miesięcy pozostaniemy rodzicami nie potrafimy doczekać się sekundy, kiedy będziemy mogli przytulić swoje dzieciątko. Od pierwszych chwilek obdarzamy je ogromną miłością oraz troszczymy się o nie, żeby było radosne oraz bezpieczne. Właśnie między innymi to powoduje, iż gdy musimy wrócić do pracy, wyszukujemy dla maleństwa jak najlepszej opieki. Naturalnie można rozejrzeć się za nianią, jednak lepszym wyjściem będzie prowadzenie brzdąca tam, gdzie będzie miał kontakt z innymi dzieciaczkami. Nie tylko będzie posiadał towarzystwo rówieśników, lecz również nauczy się interakcji z innymi maluchami. Szukając Przedszkole punkt opieki Gdynia motywujemy aby zainteresować się ofertą Misie Tulisie. Jest to siecią placówek edukacyjnych gdzie działają osoby z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do dzieci. Przyjmowane są maluchy w wieku od roczku, do sześciu latek. Przeprowadzana jest w nich podstawa programowa wychowania przedszkolnego ustalona przez MEN. Zapraszamy na stronę, na jakiej odnajdą Państwo kompletną ofertę.

  Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

(33)

Przedszkola - nowa strona:

Adres: