Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

Sortuj po:

 • Czyszczenie suchym lodem »

  Firma Dry Ice Zone posiada w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem znanej marki Asco. Maszyny zostały pogrupowane w zależności od swoich technicznych możliwości. Urządzenia do czyszczenia strumieniowego suchym lodem które prezentujemy u siebie używają podczas czyszczenia granulat suchego lodu fi 3 mm. Najnowocześniejsze maszyny posiadają dwa systemy. Czyszczenie samym suchym lodem lub z dodatkiem dobranego materiału ściernego. Wybór techniki czyszczenia uzależniony jest od powłoki która jest poddawana czyszczeniu oraz ilości i jakości zabrudzenia. Prowadzimy również usługi dla firm czyszczenia suchym lodem w całym kraju. Po omówieniu warunków wykonywanej usługi oraz cenie pracownicy firmy Dry Ice Zone przyjeżdżają na miejsce z urządzeniem do czyszczenia. Prowadzimy również pokazy dla firm które są zainteresowane zakupem maszyn i urządzę firmy Asco. Prowadzimy również sprzedaż maszyn do produkcji suchego lodu w granulacie, blokach oraz płatach. W zależności od zdolności produkcyjnych granulatory są w stanie zaspokoić potrzeby danej firmy lub też prowadzić produkcję suchego lodu do sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Firma Asco prowadzi serwis urządzeń i maszyn produkcyjnych. Oprócz maszyn posiadamy w ofercie e-sklepu suchy lód o gramaturze fi 16 mm. Dostępny jest również na zamówienie granulat suchego lodu fi 3 mm który wykorzystywany jest do czyszczenia. Posiadamy również w ofercie opakowania styropianowe lub opakowania specjalistyczne dla firm farmaceutycznych oraz branży medycznej. Opakowania doskonale sprawdzają się w transporcie żywności w suchym lodzie lub w stanie głębokiego mrożenia.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Anoreksja to choroba, którą diagnozuje się już od ponad 200 lat. Polega na tym, że osoba ogranicza przyjmowanie pożywienia, masa ciała obniża się, a mimo tego chory wciąż jest zaniepokojony swoją otyłością, a nawet wydaje mu się, że jego waga wzrasta. Chory postrzega siebie jako osobę z nadwagą. Zaczyna więc stosować szereg innych czynności, które mają obniżyć wagę, a tak naprawdę doprowadzają do skrajnego wyniszczenia organizmu (intensywne ćwiczenia, ciągłe ograniczanie jedzenia, różne metody na przeczyszczanie się). Pojawiają się różne nieprawidłowe parametry życiowe, np wolne tętno, niskie ciśnienie, nieprawidłowe wyniki badań krwi. Anoreksję leczy się psychiatrycznie i poprzez psychoterapię. Na Śląsku, w Częstochowie, od 2014 roku działa centrum psychoterapii Mandala, które zajmuje się pracą z osobami, które między innymi cierpią na zaburzenia odżywiania, w tym na anoreksję. Mandala mieści się się w centrum miasta, jej pracownicy to dyplomowani, doświadczeni psychoterapeuci pracujący w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bezbiku.info Finanse Kredyty Pożyczki »

  Obecnie z powodu złej sytuacji finansowej, wiele osób nie może pozwolić sobie na wakacje, remont domu lub mieszkania, zakup własnego mieszkania, czy choćby spełnienie swoich marzeń. Dobrym wyjściem w tej sytuacji będą pożyczki www.bezbiku.info/pozyczki-pozabankowe lub kredyty www.bezbiku.info/kredyty-gotowkowe, dzięki którym dostaniemy szybki zastrzyk gotówki, który następnie, będziemy spłacać w ratach. Ze względu na to, że rośnie zapotrzebowanie na różnego pożyczki pozabankowe, kredyty gotówkowe, firmy pozabankowe i banki przygotowały wiele możliwości dla potencjalnych klientów. Firmy, które proponują chwilówki www.bezbiku.info/chwilowki, czyli szybkie pożyczki pozabankowe, dzięki czemu nie traci się czasu, na wszelkie formalności. Zanim jednak zdecydujemy się na dowolną pożyczkę pozabankową lub też kredyt, warto zapoznać się ze wspomnianymi propozycjami banków i pozabankowych firm pożyczkowych. Dzięki stronie www. bezbiku. info można oszczędzić sporo czasu, ponieważ znajduje się tam ich porównanie oraz aktualne rankingi. Zachęcamy zainteresowanych, by zapoznali się z wnioskami o pożyczkę. Zapraszamy również na naszego bloga o finansach osobistych i poradach jak nie popaść w długi i nadmierne zadłużenie.

  Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aviva Radomsko »

  Każdy z nas musi myśleć o tym, że może ciężko zachorować, czy też brać udział w wypadku. W takich przypadkach szczególnie istotne jest to, aby mieć ubezpieczenie. Zabezpieczyć może ono finansowo zarówno nas samych, kiedy też naszych najbliższych. Jeżeli mamy rodzinę, najciekawszym rozwiązaniem będzie, skorzystanie z propozycji Aviva Radomsko Radomsko - ubezpieczenie rodzinne. Skierowana jest ona zarówno do rodzin z dzieciaczkami jak i bezpotomnych, ale również osób, które żyją w nieformalnym związku. Ubezpieczenie to obejmuje wszelkie opcje, takowe jak zdrowie, wypadki i pobyty w szpitale. Działa to na podstawie ubezpieczenia grupowego. Jednakże, Aviva bierze pod uwagę, że każdy z członków rodziny może posiadać rożne potrzeby. Dlatego też, oferta dopasowywana, jest dla każdego z nich indywidualnie. Oferta ta jest też wspaniałym wyjściem dla związków partnerskich, które planują zadbać o zabezpieczenie finansowe drugiej polówki. W wypadku takowych związków, państwo nie rozstrzyga kwestii, na przykład spadków w chwili śmierci, któregokolwiek z partnerów.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aviva Katowice »

  Każde dziecko, należące do przedszkola, albo też do szkoły jest ubezpieczone. Jednakże prawda jest taka, iż ubezpieczenie to dotyczy wyłącznie tychże przypadków, które zdarza się na ich obszarze. W kontakcie z tym, jeśli nasze dziecko, na przykład wywróci się i złamie rękę w drodze do domu, ubezpieczenie już tegoż nie obejmuje. Dlatego, w niektórych wypadkach należałoby zastanowić się, czy nie korzystniejszym rozwiązaniem byłoby specjalne ubezpieczenie swej pociechy. Takowe ubezpieczenie dla dzieci proponuje Aviva Katowice i jest to ubezpieczenie na największym poziomie. Dzięki niemu, maluch będzie ubezpieczony dwadzieścia cztery godziny na dobę, bez względu na toż, gdzie będzie w określonej chwili przebywał. Istotne jest też to, że w razie potrzeby pobytu w szpitalu, nie ma wymaganych trzech bądź też pięciu dni w nim spędzonych. Ubezpieczenie pozostanie zrealizowane, nawet jeżeli będzie przeprowadzony jedynie jednodniowy zabieg, po którym tego samego dnia będzie można pójść do domu. Nie będzie też potrzeby wykupywania specjalnego ubezpieczenia na wyprawy szkolne.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aviva Częstochowa »

  Każda osoba powinna mieć ubezpieczenie. Jest to niezwykle ważne, bowiem tak naprawdę, wcale nie wiemy, co nas spotka w przyszłości. Teraz funkcjonuje wiele firm, które oferują swe usługi ubezpieczeniowe. Każda z nich, posiada inne warunki. Dlatego, zanim zdecydujemy się na jedną z nich, należałoby dobrze przemyśleć własny wybór. Wszyscy wiedzą wszakże, że to decyzja na znaczniejszy czas. Ja polecam, firmę Aviva Częstochowa, która dzisiaj ma najbardziej elastyczne propozycje, dla wszystkich zaintrygowanych osób, dla których troska o bezpieczeństwo finansowe własne, jak i najdroższych jest najistotniejsze. Firma Aviva, bierze pod uwagę to, iż zupełnie nie możemy być pewni swojej sytuacji finansowej. Dlatego też, wychodząc naprzeciw klientom, daje szansa w jakiejkolwiek sekundzie modyfikowania składek, żeby było one młodsze, bądź też wyższe, a po trzech latach, jeżeli nie będziemy w stanie płacić składek, będziemy mogli ubezpieczenie zawiesić. Zapraszam na witrynę w celu dowiedzenia się wszelakich szczegółów propozycji.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

(33)

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: