Praca Podkategoria: Praca

Sortuj po:

 • Czyszczenie suchym lodem »

  Firma Dry Ice Zone posiada w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem znanej marki Asco. Maszyny zostały pogrupowane w zależności od swoich technicznych możliwości. Urządzenia do czyszczenia strumieniowego suchym lodem które prezentujemy u siebie używają podczas czyszczenia granulat suchego lodu fi 3 mm. Najnowocześniejsze maszyny posiadają dwa systemy. Czyszczenie samym suchym lodem lub z dodatkiem dobranego materiału ściernego. Wybór techniki czyszczenia uzależniony jest od powłoki która jest poddawana czyszczeniu oraz ilości i jakości zabrudzenia. Prowadzimy również usługi dla firm czyszczenia suchym lodem w całym kraju. Po omówieniu warunków wykonywanej usługi oraz cenie pracownicy firmy Dry Ice Zone przyjeżdżają na miejsce z urządzeniem do czyszczenia. Prowadzimy również pokazy dla firm które są zainteresowane zakupem maszyn i urządzę firmy Asco. Prowadzimy również sprzedaż maszyn do produkcji suchego lodu w granulacie, blokach oraz płatach. W zależności od zdolności produkcyjnych granulatory są w stanie zaspokoić potrzeby danej firmy lub też prowadzić produkcję suchego lodu do sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Firma Asco prowadzi serwis urządzeń i maszyn produkcyjnych. Oprócz maszyn posiadamy w ofercie e-sklepu suchy lód o gramaturze fi 16 mm. Dostępny jest również na zamówienie granulat suchego lodu fi 3 mm który wykorzystywany jest do czyszczenia. Posiadamy również w ofercie opakowania styropianowe lub opakowania specjalistyczne dla firm farmaceutycznych oraz branży medycznej. Opakowania doskonale sprawdzają się w transporcie żywności w suchym lodzie lub w stanie głębokiego mrożenia.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Anoreksja to choroba, którą diagnozuje się już od ponad 200 lat. Polega na tym, że osoba ogranicza przyjmowanie pożywienia, masa ciała obniża się, a mimo tego chory wciąż jest zaniepokojony swoją otyłością, a nawet wydaje mu się, że jego waga wzrasta. Chory postrzega siebie jako osobę z nadwagą. Zaczyna więc stosować szereg innych czynności, które mają obniżyć wagę, a tak naprawdę doprowadzają do skrajnego wyniszczenia organizmu (intensywne ćwiczenia, ciągłe ograniczanie jedzenia, różne metody na przeczyszczanie się). Pojawiają się różne nieprawidłowe parametry życiowe, np wolne tętno, niskie ciśnienie, nieprawidłowe wyniki badań krwi. Anoreksję leczy się psychiatrycznie i poprzez psychoterapię. Na Śląsku, w Częstochowie, od 2014 roku działa centrum psychoterapii Mandala, które zajmuje się pracą z osobami, które między innymi cierpią na zaburzenia odżywiania, w tym na anoreksję. Mandala mieści się się w centrum miasta, jej pracownicy to dyplomowani, doświadczeni psychoterapeuci pracujący w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  Internet może objawić się niezastąpionym narzędziem, ponieważ pozwala on w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu, załatwić niezmiernie wiele znaczących potrzeb. Można dzięki niemu zrobić nie tylko sprawunki jakiejś właściwie odmiany, ale nawet odnaleźć inną pracę. Czasy biegania po mieście z CV i pukania od drzwi do drzwi już dawno się skończyły. Teraz można przyjemnie oraz bez kłopotu aplikować na dowolne miejsce. Szkopuł istnieje natomiast w odkryciu interesujących ofert zatrudnienia. W tym celu zdecydowanie przetestuj serwis ogłoszeniowy online. To najszybszy oraz jednocześnie najskuteczniejszy sposób na wyszukanie tego, co cię interesuje, bez względu na to czy poszukujesz pięknych antyków, czy godnych twojej uwagi ogłoszeń o pracę. Spróbuj zatem obowiązkowo i zobacz, ile możesz uzyskać. Rzeczywiście dobre ogłoszenia odkryć możesz wyłącznie na naszym szczególnie prężnie rozwijającym się serwisie. Wyłącznie parę kliknięć dzieli cię tutaj od zrealizowania swoich pragnień. Nie czekaj więc.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca opiekunki w Niemczech - WORKNOW »

  WORKNOW zajmuje się całościową organizacją pracy w Niemczech w zawodzie opiekuna lub opiekunki osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Ofertę zatrudnienia kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które interesują się legalnym zatrudnieniem w Niemczech. Dysponujemy ofertami pracy w Bawari: Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt. Do współpracy zapraszamy także zainteresowanych panów, dla których też mamy propozycje zatrudnienia.

  Od poszukujących pracy jako opiekunka osób starszych oczekujemy znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy),
  znajomości zagadnień opieki nad osobami starszymi,

  a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w opiece.


  Dobrymi cechami charakteru opiekuna osób starszych jest empatia i zrozumienie innych.

  Mile widziane jest również:
  - prawo jazdy,
  - listy polecających z innych miejsc pracy
  - dokumenty potwierdzające ukończenie kursów.

  Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie - kontrakt,
  podatek w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,

  zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
  zapewnione ubezpieczenie w AOK w Niemczech - okres składkowy wliczany do emerytury,

  wypłata minimum 1200 ? netto miesięcznie (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji),
  dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem, stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki i również osobom znającym bardzo dobrze język niemiecki i posiadającycm wysokie kwalifikacje stawka ustalana jest indywidualnie,

  prowadzący działalność gospodarczą / posiadający Gewerbę - oferujemy stawkę 1550 ? z możliwością dalszych negocjacji.

  Zapraszamy do współpracy z Nami.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie - praca w domu »

  Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę to zarabianie w internecie może być bardzo dochodowe. Można to robić na wiele różnych sposobów. Na stronie poznasz metody zarówno dla osób bez doświadczenia w tej dziedzinie jak i takich, które miały z tym już do czynienia. Jedną z takich prostszych sposobów jest bez wątpienia wypełnianie płatnych ankiet. Równie ciekawe mogą okazać się dla niektórych programy partnerskie. Pozwalają one zarobić naprawdę niemałe kwoty przy odpowiednim zaangażowaniu. W witrynie zaprezentowane zostały również inne metody pracy w domu, które nie zostały tutaj wymienione.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zawsze aktualne oferty pracy »

  Chcesz pracować za granicą, a nie wiesz jak znaleźć ofertę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania? Work Service Express to agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej oferująca najlepsze oferty zatrudnienia w wielu popularnych krajach europejskich. Praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii, czy praca w Islandii to najpopularniejsze z naszych ofert, które proponujemy naszym klientom poszukującym pracy za granicą. Zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują najlepsze warunki zatrudnienia oraz wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca na Śląsku, praca po studiach. »

  Różnorodne oferty pracy znaleźć można w Internecie. Może to być praca z francuskim, praca dla absolwentów lub praca po studiach. A także na obszarze różnych miejscowości: praca w Krakowie, który jest pięknym historycznym miastem i miastem wielu uczelni. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego i Polski. Można szukać zatrudnienia w różnych miastach i województwach. Jeżeli ciekawi was praca na Śląsku, a w szczególności praca w Katowicach to należy szukać w bezpłatnym portalu pracy oraz w biurach pośrednictwa pracy na tym obszarze. Do dyspozycji zainteresowanych w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław ma przede wszystkim pracę dla absolwentów wielu szkół znajdujących się w tym mieście. Jeżeli interesują was stocznie to jest praca. Szczecin ma takie zakłady i tam jest zatrudnienie. Włókniarstwo i tkactwo to bardzp poszukiwana praca. Łódź to Polski ośrodek włókienniczy. Jest tu wiele firm tkackich, włókienniczych i odzieżowych. Dużo osób z pewnością szuka pracy na południu Polski. W większych miastach potrzebna jest każda praca. Kraków to duży ośrodek miejski, stolica województwa i ośrodek naukowy, gdzie każdy znajdzie coś interesującego. W miastach województw wschodnich także jest praca. Lublin daje ogromne możliwości, gdyż jest tu wiele fabryk, zakładów przemysłowych i usługowych. Dodatkowa informacja dla bezrobotnych to następna praca. Poznań oferuje wszystko co chcielibyście znaleźć: przemysł, handel, oświata i usługi różnego rodzaju to wiele ofert do wyboru. Swoje ogłoszenia o pracę zamieszczają różne przedsiębiorstwa. Idealnym przykładem miejsca, gdzie szukać jest bezpłatny portal pracy. Praca w IT wiąże się z technologiami informatycznymi. Największe atuty pracy w IT to nienormowany czas pracy, codzienne wyzwania, oraz dobre warunki płacowe. Do minusów zaliczamy brak ustalonego harmonogramu - tuż przed wyjściem potrafi wystąpić jakiś problem i zatrzymać nas na następne trzy godziny w pracy.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

(33)

Praca - nowa strona:

Adres: